Bestuur en commissies

Bestuur en commissies

 

DAGELIJKS BESTUUR
Voorzitter 
Voorzitters Ad Interim
Vacature
Rob van Haaster - Ben de Vries
voorzitter@dsov.nl       
Penningmeester Huub Hofstede penningmeester@dsov.nl  
Secretaris Brenda van Poecke secretaris@dsov.nl  
 
BEHEER & ACOMMODATIE
Cöordinatie Kantine Jeroen van Santen  kantine@dsov.nl 06-51868096
 Indeling kantinedienst  Wilma Schoorl  kantine@dsov.nl  
Terreinbeheer Harrie Hiskemuller
v.d. Zijden
  023-5581531
Consul Jan Koppen   023-5581960
 
VOETBALCOMMISSIE
Voorzitter  Erik de Waal jc@dsov.nl  06-16025022
       
Technische commissie/opleiding
 vacature    tc@dsov.nl  
       
Hoofdtrainer DSOV selectie Edward Metgod  hoofdtrainer@dsov.nl  
Hoofdtrainer Dames 1 Leo van Dommelen    
Technisch jeugdcoördinator Ruud Katee tjcman@dsov.nl  06-34011048
Coördinator selectiezaken senioren Everhard Feringa   06-13723159
 Technisch jeugdcoordinator dames / meiden
 Aldo Moraal tjcvr@dsov.nl 06-55880427
Senioren
Coördinator overige Senioren Hugo van der Lans seniorencom@dsov.nl  
  Pierre Duindam seniorencom@dsov.nl  
Jeugd
Voorzitter Robert Janmaat jeugd@dsov.nl  
Leeftijdscoördinatoren:       
O18/O19 (A)  Via jeugdvoorzitter jeugd@dsov.nl  
O16/O17 (B)  Edwin van Bueren onder17@dsov.nl  
O14/O15 (C)   Pierre Duindam onder15@dsov.nl  
O12/O13 (D)  Pim Herweijer onder13@dsov.nl  
O10/O11/O9 (E) Martijn Vervoort  onder11@dsov.nl    
08/07/Mini F/Kabouters Vacature onder8@dsov.nl  
       
Vrouwen/meiden
Technisch coördinator dames  Aldo Moraal tjcvr@dsov.nl  
Algemeen coordinator vrouwen voetbal

Bianca Janmaat

Annet Verschoor

lcmeiden@dsov.nl   
Ledenwerving Louisa Kuipers
Bianca Janmaat
Annet Verschoor

werving@dsov.nl   
 
Scheidsrechters
Scheidsrechterscoördinator jeugd Marcel Zonneveld jscheidsrechter@dsov.nl   
Scheidsrechterscoördinator hele veld Korneel Joppe jscheidsrechter@dsov.nl   
Materialen
Wedstrijd-materialen/kleding Ton Mesman ton_mesman@quicknet.nl 023-5581738
Trainingskleding Vacature    
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris zaterdag Theo Pieterse wszaterdag@dsov.nl  06-36181162
Wedstrijdsecretaris zondag Ron Blom wszondag@dsov.nl 06-13141115
Wedstrijdsecretaris Futsal Gert Jan Hendriks   06-53420101
 
HANDBALCOMMISSIE
Voorzitter Daniëlle Klijnsma voorzitterhandbal@dsov.nl  
Wedstrijdsecretariaat Yvette van de Broek wedstrijdsecretariaathandbal@dsov.nl  
Secretaris  Vacature secretarishandbal@dsov.nl  
Ledenadministratie handbal Ellen Moison handballedenadministratie@dsov.nl  
Leeftijd coördinatoren
Senioren Rianne Muller    
A jeugd Vacature    
D en C jeugd Yvette van den Broek    
F jeugd

Bianca Ziere

   
Mini's / Ledenwerving

Lea van Kampen

Debbie Ziere

minishandbal@dsov.nl   
Overige handbal
Scheidsrechter coördinator

Harry Terstal

Berjan de Boer

   
Sponsorcommissie

Celestine Bakker

   
Vertrouwenspersoon

Brenda Snijder

   
Communicatie

Eveline Sikking

   
 Aktiviteiten commissie
Sinterklaas 

Marjolein Hofstede

   
Handbal kamp

Muriel Pikee

Karin Dolman

   
 
ONDERSTEUNENDE DIENSTEN
Ledenadministratie voetbal Lindsay de Waal (voetbal) ladmin@dsov.nl  
Vrijwilligerscommissie
  Vacature (2x)    
Welkomstcommissie
Ronald van Iersel                                                    Vacature welkomstcommissie@dsov.nl
 
Activiteitencommissie
Coördinator activiteiten Vacature  ac@dsov.nl  
Toernooicommissie
Toernooien Erik Jan de Ruiter toernooicom@dsov.nl  
  Vacature    
Sponsorcommissie
  Dennis de Leeuw sponsorcommissie@dsov.nl  
  Teunis de Haas sponsorcommissie@dsov.nl 06-51471483
  Rob van Haaster sponsorcommissie@dsov.nl 06-28634925
  Paul Rijkse sponsorcommissie@dsov.nl 06-57272895
Communicatie- en sociale media

Ton van der Aar (website)

Cor Uijtenhaak (Twitter)

Robert de Rooij (Facebook)

info@dsov.nl  
Webmaster Marco Jansma webmaster@dsov.nl  






Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!