Bestuur en commissies - DSOV

Bestuur en commissies

Bestuur en commissies

DAGELIJKS BESTUUR DSOV
Voorzitter Bart Bloemkolk/Jaap Litjens   voorzitter@dsov.nl  
Penningmeester Huub Hofstede penningmeester@dsov.nl  
Secretaris Brenda van Poecke secretaris@dsov.nl  
 
BEHEER & ACOMMODATIE DSOV
Cöordinatie Kantine Jeroen van Santen   06-51868096
Indeling kantinedienst   kantine@dsov.nl  
Consul en terreinbeheer Jan Koppen   023-5581960
 
TECHNISCHE COMMISSIE / OPLEIDINGEN VOETBAL
Technisch Jeugdcoordinator Ruud Katee tjc@dsov.nl 06 34011048
Voorzitter Technische Commissie Everhard Feringa tc@dsov.nl 06-13723159
 Technische Commissie onderbouw (t/m O12) Danny Reijners tconderbouw@dsov.nl  
 Technische Commissie bovenbouw (O13-O19) Edwin van Bueren tcbovenbouw@dsov.nl  
 Technische Coordinator onderbouw (O8 - O14) Marcel Rabbers   06-57882399 
 Technische Coordinator bovenbouw (O15 - O23) Edwin Haggerty    
 Technische Coordinator O23 Marcel Rabbers   06-57882399 
 Voetbal / trainings technische zaken
Marcel Rabbers   06-57882399 
VOETBALCOMMISSIE
Senioren
Coördinator overige Senioren Hugo van der Lans
Pierre Duindam
seniorencom@dsov.nl  
Leeftijdscoördinatoren jeugd
Voorzitter Ronald van Iersel (interim) jeugd@dsov.nl  
O18/O19 (A)  Edwin van Bueren lcbovenbouw@dsov.nl  
O17 Vacature lctussenbouw@dsov.nl
 
O14/O15  Pim Hereweijer lcmiddenbouw@dsov.nl  
O12/O13   Hildo Boelsma    
O10/O11 Don Zonderhuis lconderbouw@dsov.nl  
O9 Vacature    
Linneaushof team J08 Ruud Katee tjc@dsov.nl  
Meiden / dames
Coordinator meiden / dames voetbal Annet Verschoor lcmeiden@dsov.nl   
Ledenwerving meiden / dames voetbal Louisa Kuipers
Bianca Janmaat
Annet Verschoor
Benno Vermin
werving@dsov.nl  
Scheidsrechters
Scheidsrechterscoördinator Vacature jscheidsrechter@dsov.nl   
Materialen
Wedstrijd-materialen / kleding Ton Mesman ton_mesman@quicknet.nl 023-5581738
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris zaterdag Robert Janmaat wszaterdag@dsov.nl  06 21986732
Wedstrijdsecretaris zondag Ron Blom wszondag@dsov.nl 06-13141115
Wedstrijdsecretaris Futsal Gert Jan Hendriks   06-53420101
 
HANDBALCOMMISSIE
Voorzitter Danielle Klijnsma voorzitterhandbal@dsov.nl  
Wedstrijdsecretariaat  Yvette van den Broek wedstrijdsecretariaathandbal@dsov.nl  
Secretaris  Samantha Kuipers secretarishandbal@dsov.nl  
Ledenadministratie Ellen Moison handballedenadministratie@dsov.nl  
Ondersteuning handbal
Mini’s / ledenwerving Denise Knibbe
Anouk Riepema
Eline Reints-Doevendans
   
Scheidsrechter coördinator Zdenka van der Kamp    
Handbalkamp Muriel Pikee
Karin Dolman
   
 
ONDERSTEUNENDE DIENSTEN DSOV
Ledenadministratie Lindsay de Waal (voetbal) ladmin@dsov.nl  
VOG DSOV Patricia Willemse pwillemse1968@kpnmail.nl  
Vrijwilligerscommissie Vacature (2x)    
Welkom commissie voetbal Ronald van Iersel + Erik de Waal welkom@dsov.nl  
Vertrouwenscontactpersoon Brenda Snijder
Rachel Slooten
b.snijder@hotmail.com
slooten19@gmail.com
06-53929447
06-12717386
Activiteitencommissie
Coördinator activiteiten Vacature ac@dsov.nl  
Sinterklaasfeest Marjolein Hofstede    
Toernooicommissie
Toernooien voetbal Ben de Vies toernooicom@dsov.nl  
  Pierre Duindam    
Sponsorcommissie
  Dennis de Leeuw sponsorcommissie@dsov.nl  
  Teunis de Haas sponsorcommissie@dsov.nl 06-51471483
  Rob van Haaster sponsorcommissie@dsov.nl 06-28634925
  Paul Rijkse sponsorcommissie@dsov.nl 06-57272895
  Celestine Bakker (handbal) sponsorcommissie@dsov.nl  
Communicatie- en sociale media
Communicatie Ton van der Aar (Website)
Cor Uitenhaak (Twitter)
Robert de Rooij (Facebook)
Marieke Meuwese (Instagram)
Eveline Sikking (Handbal)
info@dsov.nl  
Webmaster Marco Jansma webmaster@dsov.nl  



 




Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!