Bestuur en commissies

Bestuur en commissies

DAGELIJKS BESTUUR DSOV
Voorzitter Rob van Haaster/Ben de Vries               voorzitter@dsov.nl  
Penningmeester Huub Hofstede penningmeester@dsov.nl  
Secretaris Brenda van Poecke secretaris@dsov.nl  
 
BEHEER & ACOMMODATIE DSOV
Cöordinatie Kantine Jeroen van Santen   06-51868096
Indeling kantinedienst   kantine@dsov.nl  
Terreinbeheer Harrie Hiskemuller   023-5581531
v.d. Zijden
Consul Jan Koppen   023-5581960
 
TECHNISCHE COMMISSIE / OPLEIDINGEN VOETBAL
Technisch Jeugdcoordinator Ruud Katee tc@dsov.nl  
Technisch coördinator dames / meiden Aldo Moraal tjcvr@dsov.nl  
Coordinator selectie zaken senioren Everhard Feringa   06-13723159
       
VOETBALCOMMISSIE
Senioren
Coördinator overige Senioren Hugo van der Lans
Pierre Duindam
seniorencom@dsov.nl  
Leeftijdscoördinatoren jeugd
Voorzitter Robert Janmaat jeugd@dsov.nl  
O18/O19 (A)  Edwin van Bueren onder17@dsov.nl  
O15/O16 (B)  Pierre Duindam onder15@dsov.nl  
O13/O14 (C)   Pim Herweijer onder13@dsov.nl  
O10/O11/O12 (D)  Martijn Vervoort onder11@dsov.nl  
mini's/O8/O9 (E) Don Zonderhuis onder9@dsov.nl  
Meiden / dames
Coordinator meiden / dames voetbal Bianca Janmaat
Annet Verschoor
lcmeiden@dsov.nl   
Ledenwerving meiden / dames voetbal Louisa Kuipers
Bianca Janmaat
Annet Verschoor
Benno Vermin
werving@dsov.nl  
Scheidsrechters
Scheidsrechterscoördinator Korneel Joppe jscheidsrechter@dsov.nl   
Scheidsrechterscoördinator jeugd Marcel Zonneveld jscheidsrechter@dsov.nl   
Materialen
Wedstrijd-materialen / kleding Ton Mesman ton_mesman@quicknet.nl 023-5581738
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris zaterdag Theo Pieterse wszaterdag@dsov.nl  06-36181162
Wedstrijdsecretaris zondag Ron Blom wszondag@dsov.nl 06-13141115
Wedstrijdsecretaris Futsal Gert Jan Hendriks   06-53420101
 
HANDBALCOMMISSIE
Voorzitter Danielle Klijnsma voorzitterhandbal@dsov.nl  
Wedstrijdsecretariaat  Yvette van den Broek wedstrijdsecretariaathandbal@dsov.nl  
Secretaris  Samantha Kuipers secretarishandbal@dsov.nl  
Ledenadministratie Ellen Moison handballedenadministratie@dsov.nl  
Ondersteuning handbal
Mini’s / ledenwerving Lea van Kampen
Debbie Ziere
   
Scheidsrechter coördinator Zdenka van der Kamp    
Handbalkamp Muriel Pikee
Karin Dolman
   
 
ONDERSTEUNENDE DIENSTEN DSOV
Ledenadministratie Lindsay de Waal (voetbal) ladmin@dsov.nl  
VOG DSOV Patricia Willemse pwillemse1968@kpnmail.nl  
Vrijwilligerscommissie Vacature (2x)    
Welkom commissie voetbal Ronald van Iersel
Annet Verschoor + vacature
welkom@dsov.nl  
Vertrouwenspersoon Brenda Snijder
Rachel Slooten
b.snijder@hotmail.com
slooten19@gmail.com
06-53929447
06-12717386
Activiteitencommissie
Coördinator activiteiten Vacature ac@dsov.nl  
Sinterklaasfeest Marjolein Hofstede    
Toernooicommissie
Toernooien voetbal Erik Jan de Ruiter toernooicom@dsov.nl  
  Vacature    
Sponsorcommissie
  Dennis de Leeuw sponsorcommissie@dsov.nl  
  Teunis de Haas sponsorcommissie@dsov.nl 06-51471483
  Rob van Haaster sponsorcommissie@dsov.nl 06-28634925
  Paul Rijkse sponsorcommissie@dsov.nl 06-57272895
  Celestine Bakker (handbal) sponsorcommissie@dsov.nl  
Communicatie- en sociale media
Communicatie Ton van der Aar (Website)
Cor Uitenhaak (Twitter)
Robert de Rooij (Facebook)
Eveline Sikking (Handbal)
info@dsov.nl  
Webmaster Marco Jansma webmaster@dsov.nl  



 




Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!