Bestuur en commissies

Bestuur en commissies

 

DAGELIJKS BESTUUR
Voorzitter Vacature voorzitter@dsov.nl       
Penningmeester Huub Hofstede penningmeester@dsov.nl 06-25058565
Secretaris Brenda van Poecke secretaris@dsov.nl 06-23970508
 
BEHEER & ACOMMODATIE
Cöordinatie Kantine Jeroen van Santen   06-51868096
 Indeling kantinedienst    kantine@dsov.nl  
Terreinbeheer Harrie Hiskemuller
v.d. Zijden
  023-5581531
Consul Jan Koppen   023-5581960
 
VOETBALCOMMISSIE
Voorzitter Erik de Waal jc@dsov.nl  06-16025022
       
Technische commissie/opleiding
  Bart Bloemkolk  tc@dsov.nl  
       
Hoofdtrainer DSOV selectie Bart Jansen  hoofdtrainer@dsov.nl 06-43676088
Hoofdtrainer Dames 1 Leo van Dommelen    
Technisch jeugdcoördinator Ruud Katee tjcman@dsov.nl  06-34011048
Technisch jeugdcoördinator bovenbouw O15 tm O19 (jongens) Bart Jansen hoofdtrainer@dsov.nl  
 Technisch jeugdcoordinator (meiden)
 Aldo Moraal tjcvr@dsov.nl  
Senioren
Coördinator overige Senioren Hugo van der Lans    
  Pierre Duindam seniorencom@dsov.nl  
Jeugd
Voorzitter Robert Janmaat jeugd@dsov.nl  
Leeftijdscoördinatoren:       
O18/O19 (A)  Via jeugdvoorzitter jeugd@dsov.nl  
O16/O17 (B)  Edwin van Bueren onder17@dsov.nl  
O14/O15 (C)   Pierre Duindam onder15@dsov.nl  
O12/O13 (D)  Pim Herweijer onder13@dsov.nl  
O10/O11/O9 (E) Martijn Vervoort  onder11@dsov.nl    
08/07/Mini F/Kabouters Sandra Franssen onder8@dsov.nl  
       
Vrouwen/meiden
Technisch coördinator dames  Aldo Moraal tjcvr@dsov.nl  
Algemeen coordinator vrouwen voetbal

Bianca Janmaat

Annet Verschoor

lcmeiden@dsov.nl   
Ledenwerving Louisa Kuipers
Bianca Janmaat
Annet Verschoor
Benno Vermin
werving@dsov.nl   
 
Scheidsrechters
Scheidsrechterscoördinator jeugd Marcel Zonneveld jscheidsrechter@dsov.nl   
       
Materialen
Wedstrijd-materialen/kleding Ton Mesman ton_mesman@quicknet.nl 023-5581738
Trainingskleding Vacant    
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris zaterdag Theo Pieterse wszaterdag@dsov.nl  06-36181162
Wedstrijdsecretaris zondag Ron Blom wszondag@dsov.nl 06-13141115
Wedstrijdsecretaris Futsal Gert Jan Hendriks   06-53420101
 
HANDBALCOMMISSIE
Voorzitter Daniëlle Klijnsma voorzitterhandbal@dsov.nl  
Wedstrijdsecretariaat Yvette van de Broek wedstrijdsecretariaathandbal@dsov.nl  
Secretaris  Vacant secretarishandbal@dsov.nl  
Ledenadministratie handbal Ellen Moison handballedenadministratie@dsov.nl  
Leeftijd coördinatoren
Senioren Rianne Muller    
A jeugd VACANT    
D en C jeugd Yvette van den Broek    
F jeugd

Bianca Ziwre

   
Mini's / Ledenwerving

Lea van Kampen

Debbie Ziere

minishandbal@dsov.nl   
Overige handbal
Scheidsrechter coördinator

Harry Terstal

Berjan de Boer

   
Sponsorcommissie

Celestine Bakker

   
Vertrouwenspersoon

Brenda Snijder

   
Communicatie

Eveline Sikking

   
 Aktiviteiten commissie
Sinterklaas / Paastoernooi

Marjolein Hofstede

   
Handbal kamp

Muriel Pikee

Karin Dolman

   
 
ONDERSTEUNENDE DIENSTEN
Ledenadministratie voetbal Lindsay de Waal (voetbal) ladmin@dsov.nl  
Vrijwilligerscommissie
  Vacature (2x)    
Welkomstcommissie
Annelies Niessen, Ronald van Iersel welkomstcommissie@dsov.nl
 
Activiteitencommissie
Coördinator activiteiten Vacature  ac@dsov.nl  
Toernooicommissie
Toernooien Erik Jan de Ruiter toernooicom@dsov.nl  
  Vacature    
Sponsorcommissie
  Dennis de Leeuw sponsorcommissie@dsov.nl  
  Teunis de Haas sponsorcommissie@dsov.nl 06-51471483
  Rob van Haaster sponsorcommissie@dsov.nl 06-28634925
  Paul Rijkse sponsorcommissie@dsov.nl 06-57272895
Communicatie- en sociale media

Ton van der Aar (website)

Cor Uijtenhaak (Twitter)

Robert de Rooij (Facebook)

info@dsov.nl  
Webmaster Marco Jansma webmaster@dsov.nl  






Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!