Teamindelingenoverzicht jeugd

Teamindelingenoverzicht jeugd

Onder 19 junioren 2021 - 2022

 
   
Team Speler
Jo19-1 selectie Lowiek Ruiter
1ste klasse Tim Slooten
  Belal Ahmad Paya
  Ben van Overbeek
  Berend van Leuven
  Dynand van der Geer
  Jesse Bloemkolk
  Joost Rip
  Romijn van Bueren
  Jesse Broos
  Kyran Olgun
  Djem Smit
  Mo Azeroual
  Hermon Tesfom
  Scott van Bakkum
  Ilyas Mesbahi
  Colin van Bakkum
  Thomas Heerholtz
   
Trainer Edwin Haggerty
Trainer Bart Bloemkolk
   

Onder 18 junioren 2021 - 2022

 
   
Team Speler
Jo18-1 selectie Adam Shkodrov
4e klasse Arthur Nobels
  Ferezgi Tesfom
  Job van Schie
  Luuk Verschoor
  Noah Ibrahim
  Nolan Agterhof
  Pepijn Hendriks
  Sieb van Ouwekerk
  Stijn Willemse
  Xavier de Haas
  Joep de Jongh
  Senadi Hasani
  Bas Hoff
  Mauro Broers
   
Trainer  
Trainer  
Leider Gert-Jan Hendriks
Leider Willem Verschoor
   

Onder 17 junioren 2021-2022

 
   
Team Speler
Jo17-1 selectie Marc-Anthony van Zijl
1e klasse Jelte Hoogewegen
  Jop Lambers
  Mack Elvis Karpes
  Rik Rozenburg
  Milan Olsthoorn
  Joep Meuwese
  Lorenzo Martins
  Stefan Rademaker
  Chiel Vreugdenhil
  Rilano Josepha
  Kez Bouwens
  Rida El Harchaoui 
  Quinn Agterhof
  Bo de Lange
  Cas Rustman
   
   
Trainer  
Leider Remco Lambers
   
   
   

Onder 15 pupillen 2021 -2022

 
   
Team Speler
 Jo15-1 selectie Jason Duindam
2e klasse Wessel Hofstede
  Nigel de Leeuw
  Gijs Groot
  Milan Heemskerk
  Anass Elhilali 
  Santiago Wortelboer
  Lucas de Haas
  Stijn Furtjes 
  Mark Obbink
  Amine Salhi
  Jay Lijnzaat 
  Noah de Haan
  Yassine Rakas
  Natneal Tesfom
  Bram van de Bos
  Tommy Vermin
   
Trainer Vince de Kwant
Leider Marcel Groot
Leider Pierre Duindam
   
   

Onder 14 pupillen 2021-2022

 
   
Team Speler
Jo14-1 Maurice Obbink
3e klasse Bas Damen
  Davy Schepers
  Jaiden Liefhebber
  Lenz Otte
  Walid El Mesbahi
  Per Bakkenhoven
  Ruben Olijerhoek
  Sep Lambers
  Faisel Moussabahi
  Sietze Schipper
  Steijn Freymuth
   
Trainer Richard Schepers
Trainer Dave Schipper & Henk Liefhebber
Leider Niels Olijerhoek & Henk Liefhebber
   
Team Speler
Jo14-2 Siem Spape
5e klasse Lex Schepers
  Ceyda Toprak
  Dion Lagendijk
  Ertan Erten
  Toefik Mazouz
  Tugra Kaan Altuntaş
  Fenna Olgun
  Indy Groot 
  Isabella Vermin
  Aram Yildiz
  Julia van der Meer
  Sierra Hagendoorn
  Ruby Stam
  Flora van Doorn
   
Trainer vacature
Trainer vacature
Leider vacature
   

Onder 13 pupillen 2021-2022

 
   
Team Speler
Jo13-1 Selectie Ryan Janmaat
1e klasse Roan van Lammeren
  Boaz Vreugdenhil
  Jonathan Bucumi
  Julian Broos
  Jur Herweijer
  Kiki Bouwens 
  Mert Kandemir
  Yasser Salhi
  Mouatassim R'gui
  Joey van Eck
  Aram Anez
   
   
Trainer/Leider Jacco van Lammeren
Trainer/Leider Robert Janmaat
   

Onder 12 pupillen 2021-2022

 
   
Team Speler
Selectie A Laurens Vervoort
  Thimas Ruiter
  Joaquin Wortelboer
  Fedde Olsthoorn
  Berend Pronk
  Sebastian Witteman
  Denley van den Broek
  Jestin Stokman
  Dexter Schipper
  Fabian Prins
  Nabih Laghzaoui
  Habtom Tesfom Habtemichael
  Bilal EL Bakkali El Kassimi
  Dico Ruiter
  Milan van der Berg
  Sepp Roolaart
  Arda Camlidag
   
Trainer Robin vd Broek
Trainer Paul Witteman
Trainer Remon Prins
   
Team Speler
Selectie B Diego Jan de Waal
  Pim Kuipers
  Stein van Dusseldorp
  Rinon Murseli
  Roan Hendriks
  Jari Hendriks
  Jesse Braakman
  Neal Carlos ten Brink
  Noah Griekspoor
  Tijn Otte
  Jip Berretty
   
Trainer  
Trainer/Leider  
   

Onder 11 pupillen 2021 -2022

 
   
Team Speler
Jo11-1 Dani Kooij
2de klasse Danny Nees
  Samuel Vreugdenhil
  Joep Spape
  Mats Olsthoorn
  Naud Spape
  Sam de Vre
  Maeden Mengs Alemayo
  Wesal Khadjazadah
  Mas Lanser
   
Trainer  
Trainer Marco Olsthoorn
Leider Wilco Vreugdenhil
   

Onder 10 pupillen 2021 -2022

 
   
Team Speler
Jo10-1 Anas Eddahbi
3e klasse Bodhi van Ouwerkerk
  Dewi Louisa ten Brink
  Enes Kocer
  Jahyrson Kocks
  Jay Giordano
  Pim Kolkert
  Emir Bouzidi
   
   
Trainer Juliani Cotin
Leider Huseyin Kocer
   
Team Speler
Jo10-2 Luca Zonderhuis
4e klasse Tom Benschop 
  Denzel Augustin
  Fitsum Tesfom
  Naud Schipper
  Riff Stuur
  Merlijn Zwart
  Faber Berretty 
   
   
   
Trainer Lowiek de Ruiter
Leider Michael Carolina
   
Team Speler
Lokaal Trainingsteam woensdag Tygo Olsthoorn 
  Daan de Graaf 
  Bram van der Wolk
  Daniël Geluk 
  Badu Jansen 
Trainer:  
   
Lokaal trainingsteam donderdag  
  Kaylin Verbunt
  Elinn van Staaveren
  Jaimy van der Moolen
  Senne Stokman
  Mika van der Oord
  Amber van der Linde
  Rida van der Linde
  Ravi van der Linde
  Bas Lissenberg
  Lars Olsthoorn
   
   
Trainer:  
   

Onder 9 pupillen 2021 - 2022

 
   
Team Speler
Jo9-1 selectie Adam Zarouali
1ste klasse Hidde de Ronde
  Mace Manders
  Zayd el Hilali
  Rayan Ilias Ziyan
  Renzo Rijff
  Thijs van Dusseldorp
  Daan de Graaf
   
Trainer Mirjam Weber
Trainer Richard de Ronde
Leider Lonneke de Ronde
   

Onder 8 pupillen 2021-2022

 
   
Team Speler
Jo8-1 Joël Griekspoor
2de klasse Rida Mazouz
  Fynn Willems
  Lizzy van de Manakker
  Emre Teker
  Nedim Balci 
  Erjon Murseli
  Roek Lanser
   
Trainer NTB
Leider Frank van de Manakker
   
Team Speler
Jo8-2 Noah Zonderhuis 
4de klasse Flynn Schipper
  Aaron Schreuders
  Ruben Wagner
  Imrane Benhaddi
  Darius Eftekhari
  Duuk Kunis
  Djex van der Oord
   
Trainer  
Leider  
   

Meiden Onder 17-junioren 2021 -2022

 
   
Team Speler
MO17-1 Esmee van Giessen
1e klasse Guusje Elias
  Isa Olsthoorn
  Jente Bletterman
  Kiki Kaestner
  Lis Rustman
  Lise van Lubeck
  Megan Barker
  Sanne van Deventer
  Sara Caliskan
  Sara Kuijpers
  Siham R'Gui
  Tess Verschoor 
   
Trainer/coach Joost Rustman / Mike Kuijpers
Trainer/ coach Aldo Moraal
Leider Diane van Deventer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!