Agenda Algemene Ledenvergadering (ALV)
Agenda Algemene Ledenvergadering 2011
Hierbij nodigt het bestuur van s.v. D.S.O.V. alle leden uit voor de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, die in het clubhuis gehouden zal worden op:
Woensdag 16 november 2011 om 20.15 uur
Agenda
Op dit moment bestaat het Algemeen Bestuur officieel uit Voorzitter Gert-Jan van Santen, Penningmeester Jos van Langen, Secretaris Bernard Neuvel, Jeugdcommissie voetbalvoorzitter Ronald van Iersel, Handbalcommissievoorzitters Sandra Calvelage en Saskia Vermin en Voorzitter Beheer en Accommodatie Jeroen van Santen.
Zoals wellicht bekend hebben Saskia en Sandra hun functie per 30 juni j.l. beëindigd. Wij bedanken hen voor de tijd die zij hebben vrijgemaakt voor DSOV. Gelukkig is voor de functie van Handbalcommissievoorzitter een opvolger gevonden in de persoon van Peter Paul de Jong. Tevens is de vacante functie als voorzitter van de Technische Commissie voetbal opgepakt door Marcel Rabbers.
Het bestuur stelt de ledenvergadering voor, officieel Peter Paul de Jong als Handbalcommissievoorzitter en Marcel Rabbers als voorzitter Technische Commissie te benoemen.
Tijdens de Algemene Ledenvergadering dient officieel goedkeuring door de leden gegeven te worden.
Uiteraard blijft de mogelijkheid open om tegenkandidaten voor de beide functies naar voren te brengen.
De uiterste datum hiervoor is woensdag 9 november 2011. Kandidaten dienen schriftelijk bij de secretaris bekend gemaakt te worden (Kromme Spieringweg 553 Vijfhuizen).
Aftredend bestuurslid zijn:
Saskia Vermin en Sandra Calvelage (Voorzitter Handbalcommissie)
Kandidaten algemeen bestuur seizoen 2011/2012:
Gert-Jan van Santen (algemeen voorzitter), Jos van Langen (penningmeester), Bernard Neuvel (secretaris), Ronald van Iersel (voorzitter jeugdcommissie voetbal), Jeroen van Santen (beheer en accommodatie) Peter Paul de Jong (voorzitter handbalcommissie) en Marcel Rabbers (voorzitter technische commissie voetbal)
Wij vertrouwen erop u deze wijziging conform de statuten te hebben medegedeeld.
Tweet





